fbpx

Ruszył nabór na zimowe warsztaty teatralne

Warsztaty aktorskie w Teatrze Żelaznym Masz talent aktorski? Uwielbiasz stać na scenie? A może marzysz o tym ale brakuje Ci odwagi? Te warsztaty są dla każdego, kogo pociąga teatr, chciałby rozwinąć swoje umiejętności i sprawdzić się jako aktor!

Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia teatralne prowadzone przez profesjonalnych aktorów w profesjonalnym teatrze!

Grupy wiekowe;

  • 10-14 lat
  • 15-18 lat

CENA: 430 zł/os./miesiąc Uwaga List miejsc DLACZEGO WARTO?

Aktorstwo to świetna forma nauki zarówno dla tych, którzy uwielbiają być w centrum uwagi, jak i tych, którzy skrywają swoje emocje. Pobudzenie wyobraźni i właściwie dobrane formy ekspresji pozytywnie wpływają na samopoczucie i rozwój. Zajęcia teatralne umożliwiają nie tylko rozwinięcie umiejętności aktorskich ale również rozwój osobisty. Zamiłowanie do sztuki kreuje nowe spojrzenie na otaczający świat. Regularne ćwiczenia teatralne rozwijają wyobraźnię, pozwalają podejmować nowe wyzwania i integrują z grupę rówieśników. To doskonała mieszanka dobrej zabawy i rozwoju artystycznego.

CZEGO UCZYMY?

  • ZAJĘCIA AKTORSKIE
  • KASKADERSTWO
  • ZAJĘCIA WOKALNE
  • EMISJA GŁOSU
  • DYKCJA
  • IMPROWIZACJA
  • PRACA  Z REKWIZYTEM
  • I WIELE INNYCH

Zadzwoń 792 799 847, Te warsztaty są dla każdego, kogo pociąga teatr, chciałby rozwinąć swoje umiejętności i sprawdzić się jako aktor! Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia teatralne prowadzone przez profesjonalnych aktorów w profesjonalnym teatrze! CZAS TRWANIA

Semestr I

5 października 2020 – 23 stycznia 2021 r.

Zajęcia będą się odbywać 2x w tygodniu.

Warsztaty zakończą semestralną pracę pokazem spektaklu na deskach Teatru Żelaznego!

LIMIT MIEJSC w grupie : 15 osób

Terminarz

Grupa wiekowa 10-13 lat

Zajęcia 2x w tygodniu

Poniedziałek 16:00-18:00

Wtorek 16:00 – 17:30

Grupa wiekowa 14-18 lat

Zajęcia 2x w tygodniu

Poniedziałek 18:00-19:30

Wtorek 17:30 – 19:30

KOSZT:

430 zł/mc (14h zajęć miesięcznie)

ZAPISY:
koordynacja@teatrzelazny.pl

Warsztaty aktorskie dla dorosłych

DLA KOGO?
Zajęcia aktorskie dla początkujących i średniozaawansowanych. Jeśli jesteś zainteresowany/a aktorstwem,rozwojem, pracą nad wyrażaniem swoich emocji, kontaktem z sobą, pewnością siebie, samoświadomością, wyobraźnią. Jeśli chcesz doświadczyć czegoś nowego, nawiązać nowe znajomości, oderwać się od codzienności.

CO CIĘ CZEKA?
Wprowadzenie do aktorstwa, które łączy różne techniki, takie jak praca z ciałem – budowanie świadomości ciała i zaplecza pamięci emocjonalnej. Te warsztaty są dla tych, którzy chcą poznać tajniki aktorstwa przez gry improwizacyjne, zadania aktorskie i improwizację. Zajęcia te mają charakter otwierający, uświadamiający nasze ograniczenia, wreszcie stwarzają możliwość do ich pokonania. Program opiera się na metodzie aktorskiej Stanisławskiego.

Amerykańskie sceny filmowe – przez cały semestr pracujemy w parach nad konkretnymi scenami z klasyków amerykańskiego kina. Nauczysz się sposobu pracy nad scenariuszem. Pokażemy Ci jak rozebrać scenę na części, jak znaleźć istotne dla postaci informacje: cele, okoliczności i stan emocjonalny, jak pracować z danymi okolicznościami, by wreszcie tchnąć w postać życie.

Zakończą się pokazem przygotowanego w czasie ich trwania spektaklu na scenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: