fbpx

Wiosna w  Teatrze Czarnego Tła

Wiosna w Teatrze Czarnego Tła przychodzi razem z nowymi pomysłami. Po długim czasie przerwy chcemy na nowo przypomnieć o naszym istnieniu i działaniu.
Widzimy, że projekt warsztatowych spotkań teatralnych zaczyna cieszyć się zainteresowaniem, więc będziemy go rozwijać dalej.
Oprócz klasycznych spektakli, wprowadzamy do stałych działań spotkania, w czasie których widzowie będą mieli możliwość zobaczenia fragmentów przedstawień oraz udział w warsztatach. Dzięki temu będziemy mogły prezentować numery ze spektakli, które już zeszły z afisza, a cieszyły się zainteresowaniem. Znowu będzie można sobie przypomnieć kosmiczne przygody albo fragmenty ze spektaklu o Michaelu Jacksonie.
Zapraszamy już w najbliższą niedzielę, a potem od marca.
28 lutego (niedziela) godz. 16.00  KUP  BILET

Nasz teatr to przede wszystkim działania dla dzieci .
– zapraszamy na stałe warsztaty czarnego teatru, w czasie których dzieci poznają nasz teatr i tworzą swoje spektakle. Mamy jeszcze trzy ostatnie wolne miejsca, a więc serdecznie zapraszamy do zgłaszania się.
Szczegóły i zgłoszenia
– zapraszamy grupy szkolne i przedszkolne na warsztaty czarnego teatru. Nasza scena czeka na wszystkich, którzy chcieliby się przenieść na chwilę do magicznego i kreatywnego świata.
Szczegóły i zgłoszenia 
– a razem z Pracownią Działań Twórczych, zapraszamy  do twórczych działań w ciągu roku i w czasie wakacji.  Zapraszamy po informacje na stronę Pracowni
– i jeszcze – dla wszystkich, którzy z jakiś powodów mają ograniczone wyjścia, polecamy kreatywne pieczątki idealne do zabawy i zdobień, które są dostępne w naszej siedzibie. Można je również zamówić przez naszą stronę

NABÓR DO ZESPOŁU.
Nasz magiczny i bardzo kolorowy świat czarnego teatru zaprasza nowych członków.
Jeżeli są tutaj osoby młode, kreatywne i pozytywnie nastawione do świata.
Jeżeli są tutaj osoby, które  scenę i chcą współtworzyć nietypowy teatr pełen tajemnic, tańca i lalek.
Jeżeli są tutaj osoby odpowiedzialne, solidne i chętne do nauki i pracy.
To  zapraszamy do naszej siedziby na spotkanie i próbę już w najbliższy piątek o godz. 19.20 (do 21.00). – odbędą się wtedy działania choreograficzne, a więc polecamy zabrać coś wygodnego do ćwiczeń.
(jeżeli ten termin nie pasuje, można do nas wysłać zgłoszenie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: